Europa

Hiszpania, Grecja, Chorwacja, Korsyka, Sardynia - wybierz coś dla siebie !

Zabierzemy Cię we wspaniały, pełen wrażeń rejs po morzu.

Kochamy podróże, świat i ludzi. Chcemy cię zabrać w podróż inną niż biura podróży, w podróż pełną przygód, dobrych emocji, z indywidualnym podejściem. Chcemy pokazać ci miejsca niedostępne dla turystów, miejsca ukryte, dzikie i obłędnie piękne. Chcemy zarażać pasją do wody, wiatru i przestrzeni. Pokazać czym jest prawdziwa WOLNOŚĆ. Jeżeli chcesz nocować na dziko, na kotwicy, pić dobre wino pod rozgwieżdżonym niebem, a innym razem celebrować codzienność w klimatycznym porcie – popłyń z nami !

WYPRAWY

4 Tours in Europa

Europa

Zobacz najlepsze miejsca

Kontakt

office@sailingdivingplanet.com

Europa

WYPRAWY

Hiszpania – Costa Blanca

Europa

TERMIN: 15 - 22 CZERWCA 2019 W czerwcu jest kolejna okazja do skorzystania z przedłużonego weekendu. Tym razem będziemy niespiesznie żeglowali wzdłuż wybrzeża Murcji.

SZCZEGÓŁY

Hiszpania – Ibiza

Europa

TERMIN: 27 KWIETNIA 2019 - 5 MAJA 2019 Zapraszamy na Majówkę 2019 do słonecznej Hiszpanii. Startujemy w Alicante a naszym celem będzie wyjątkowa wyspa Ibiza. Po drodze wiele atrakcji i pięknych miejsc.

SZCZEGÓŁY

Włochy – Sardynia

Europa

TERMIN: SIERPIEŃ 2019 - 4 terminy rejsów W sierpniu płyniemy na Sardynię, wyspę skarbów. Druga co do wielkości wyspa na morzu śródziemnym oferuje piękną przyrodę i mnóstwo atrakcji.

SZCZEGÓŁY

Hiszpania – Baleary

Europa

TERMIN: LIPIEC 2019 - 2 terminy rejsów W lipcu zapraszamy na Baleary. Słoneczna Majorka i imprezowa Ibiza, to wizytówki tego bardzo ciekawego pod każdym względem archipelagu.

SZCZEGÓŁY