Warto płynąć z nami !

Załoga

Kochamy podróże, świat i ludzi. Chcemy cię zabrać w podróż inną niż biura podróży, w podróż pełną przygód, dobrych emocji, z indywidualnym podejściem. Chcemy pokazać ci miejsca niedostępne dla turystów, miejsca ukryte, dzikie i obłędnie piękne. Chcemy zarażać pasją do wody, wiatru i przestrzeni. Pokazać czym jest prawdziwa WOLNOŚĆ. Jeżeli chcesz nocować na dziko, na kotwicy, pić dobre wino pod rozgwieżdżonym niebem, a innym razem celebrować codzienność w klimatycznym porcie – popłyń z nami !

Chcemy żebyś czuł się komfortowo, dlatego też organizujemy małe grupy 6-8 osobowe. Serwujemy na jachcie pyszne śniadania i obiady. Prowadzimy kursy nurkowe i żeglarskie a także kursy sushi, tajskiej kuchni, tajskiego masażu i poranną jogę. Spróbuj jak się mieszka pod żaglami, budzi codziennie w innej zatoczce, zejdź z lądu i płyń z nami po piękną przygodę.

Kris Buczek

Kapitan

Bardzo doświadczony kapitan morski, a także instruktor żeglarstwa i nurkowania. Na co dzień oprócz pływania prowadzi szkolenia skiperów, kapitanów i instruktorów żeglarstwa, a także kursy motorowodne – dla międzynarodowej organizacji ISSA. Autor programu bezpieczeństwa na morzu – Rescue Skiper. Instruktor nurkowania międzynarodowych organizacji PADI i SSI.

Uwielbia zapach bryzy morskiej, dźwięk wiatru łopoczącego w żaglach i przestrzeń, która daje mu poczucie wolności. Czujny i odpowiedzialny - bezpieczeństwo to podstawa ! Zawsze radosny, pełen dobrej energii zaprasza na morską i podwodną przygodę.

Marta Zuzanna Czas

Skiper, Fotograf

Zawsze fascynował ją człowiek, ulotność chwili i niepowtarzalność momentów. Kontynuując rodzinną tradycję fotografuje w trzecim pokoleniu. Jako fotograf ma swoją misję wydobywania prawdziwych emocji, pokazywania piękna w tym co naturalne i autentyczne. Tworzy z miłością. Fotografuje, nagrywa filmy i pisze by zabrać Was w najpiękniejsze zakątki świata.

Skipper z siódmym zmysłem. Pasjonatka żeglarstwa i nurkowania. Kocha podróże wszelkie, te dalekie i bliskie, te kulinarne i te w głąb siebie. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Przez długi czas podróżowała po Azji. W Indiach rozpoczęła swoją przygodę z jogą, a w Chiang Mai ukończyła kursy tajskiego masażu.

Dla kogo są nasze rejsy ?

W skrócie: DLA WSZYSTKICH ! Rejsy są przeznaczony dla każdego, kto chce zobaczyć świat z innej perspektywy i odkryć w czasie jednej podróży wiele ciekawych miejsc. Nasze wyprawy są doskonałym wyborem zarówno dla żądnych przygód, jak i dla osób oczekujących relaksu i odpoczynku.

Dla każdgo

Wbrew utartym opiniom żeglarstwo morskie nie jest przeznaczone tylko dla wybranych. Nasze wyprawy zaplanowaliśmy tak, aby każdy mógł poznać smak żeglarstwa, a z drugiej strony żeby było bezpiecznie i komfortowo. Przeważająca większość osób już po pierwszym rejsie, nie wyobraża sobie życia bez żeglarstwa. Trzeba bardzo uważać – żeglarstwo wciąga !

Dużo można na ten temat pisać, ale dopiero realne doświadczenie może oddać radość i spokój które daje morze. Nawet oglądając te same miejsca w których już kiedyś byliśmy - z pokładu jachtu mamy wrażenie doświadczania czegoś nowego. Grecja, Hiszpania, Włochy, Chorwacja – warto doświadczyć tych miejsc z jachtu. Za każdym razem docieramy do dziewiczych, pustych, pięknych miejsc trudnodostępnych z brzegu.

Niezależnie czy jesteś singlem, podróżujecie we dwójkę, czy całą gromadą przyjaciół – wypoczynek pod żaglami jest dla ciebie. Warto zauważyć również, że koszty takiego wypoczynku są porównywalne ze średnią ceną wakacji zagranicznych w sezonie w 3-4 gwiazdkowym hotelu. Nie musisz być więc krezusem, żeby spróbować – zapraszamy !

Rejsy dla rodzin z dziećmi

Rejsy to wspaniałe i niezapomniane rodzinne wakacje. To wakacje pełne wrażeń, doskonała okazja do relaksu i zabawy. To także wspaniała okazja do budowy i umacniania relacji rodzinnych. Każdy członek rodziny odnajdzie tu coś dla siebie i zapewniamy, że zarówno dzieci jak i rodzice nie będą się nudzić.

Rejsy dla par

Zbliża się rocznica ślubu ? Chcesz się oświadczyć ? A może wybrać się w jedyną w swoim rodzaju podróż poślubną ? Może po prostu chcesz zaskoczyć ważną dla Ciebie osobę niepowtarzalnym prezentem ? Na każdą z tych okazji rejs jest ciekawą propozycją. Wybierz wakacje na jachcie i ciesz się niezapomnianymi momentami !

Rejsy dla firm

Rejsy to idealny pomysł na firmowy wyjazd motywacyjny lub incentive. Jachty są także doskonałym miejscem na zorganizowanie wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych. Wyjazd integracyjny w formie rejsu wycieczkowego to alternatywa dla wyjazdu do hotelu. Rejsy to niepowtarzalna okazja, aby dostarczyć swoim pracownikom czy kontrahentom niezapomnianych wrażeń. Incentive na morzu to połączenie fascynującej podróży, niezliczonych atrakcji na pokładzie, zwiedzania świata w oryginalny sposób, a wszystko to w niepowtarzalnej scenerii przepięknych krajobrazów.

Kursy i szkolenia

Prowadzimy szkolenia żeglarskie i motorowodne na wszystkie stopnie ISSA

Organizujemy kursy nurkowe organizacji PADI oraz SSI, a także wyjazdy nurkowe.

NASZE UPRAWNIENIA

.

Global Trainer TT00568
International Sailing School Association
Rescue Skipper Trainer
Master of Yacht Ocean 500 GT N*80506
Master of Power Yacht Ocean 500 GT N*81504
Inland Sailing Instructor N*00399
Power Yacht Instructor N*PT00502
Diving Instructor SSI Dive Pro:69643
React Right Instructor: First Aid,O2,AED Training
Diving Instructor PADI # 624566
PADI IDC Staff Instructor
PADI Emergency First Response Instructor
DAN Oxygen Instructor # 236542
Sailing Diving Planet SSI DIVE CENTER:739062

Masz pytania - napisz !

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące naszych rejsów i wypraw – napisz do nas koniecznie ! Najlepiej za pomocą poniższego formularza:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez Administratora witryny.

Addres :

85 Great Portland Street

Miasto :

LONDON - UK

Email :

office@sailingdivingplanet.com

Tel. +48 501 040 073

+48 602 347 852