Masz pytania - napisz !

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące naszych rejsów i wypraw – napisz do nas koniecznie ! Najlepiej za pomocą poniższego formularza:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez Administratora witryny.

Addres :

85 Great Portland Street

Miasto :

LONDON - UK

Email :

office@sailingdivingplanet.com

Tel. +48 501 040 073

+ 48 602 347 852

Kursy i szkolenia

Prowadzimy szkolenia żeglarskie i motorowodne na wszystkie stopnie (organizacja ISSA)

Organizujemy kursy nurkowe organizacji PADI oraz SSI, a także wyjazdy nurkowe.

Załoga

Kochamy podróże, świat i ludzi. Chcemy cię zabrać w podróż inną niż biura podróży, w podróż pełną przygód, dobrych emocji, z indywidualnym podejściem. Chcemy pokazać ci miejsca niedostępne dla turystów, miejsca ukryte, dzikie i obłędnie piękne. Chcemy zarażać pasją do wody, wiatru i przestrzeni. Pokazać czym jest prawdziwa WOLNOŚĆ. Jeżeli chcesz nocować na dziko, na kotwicy, pić dobre wino pod rozgwieżdżonym niebem, a innym razem celebrować codzienność w klimatycznym porcie – popłyń z nami !

Chcemy żebyś czuł się komfortowo, dlatego też organizujemy małe grupy 6-8 osobowe. Serwujemy na jachcie pyszne śniadania i obiady. Prowadzimy kursy nurkowe i żeglarskie a także kursy sushi, tajskiej kuchni, tajskiego masażu i poranną jogę. Spróbuj jak się mieszka pod żaglami, budzi codziennie w innej zatoczce, zejdź z lądu i płyń z nami po piękną przygodę.

Kris Buczek

Kapitan

Bardzo doświadczony kapitan morski, a także instruktor żeglarstwa i nurkowania. Na co dzień oprócz pływania prowadzi szkolenia skiperów, kapitanów i instruktorów żeglarstwa, a także kursy motorowodne – dla międzynarodowej organizacji ISSA. Autor programu bezpieczeństwa na morzu – Rescue Skiper. Instruktor nurkowania międzynarodowych organizacji PADI i SSI.

Uwielbia zapach bryzy morskiej, dźwięk wiatru łopoczącego w żaglach i przestrzeń, która daje mu poczucie wolności. Czujny i odpowiedzialny - bezpieczeństwo to podstawa ! Zawsze radosny, pełen dobrej energii zaprasza na morską i podwodną przygodę.

Marta Zuzanna Czas

Skiper, Fotograf

Zawsze fascynował ją człowiek, ulotność chwili i niepowtarzalność momentów. Kontynuując rodzinną tradycję fotografuje w trzecim pokoleniu. Jako fotograf ma swoją misję wydobywania prawdziwych emocji, pokazywania piękna w tym co naturalne i autentyczne. Tworzy z miłością. Fotografuje, nagrywa filmy i pisze by zabrać Was w najpiękniejsze zakątki świata.

Skipper z siódmym zmysłem. Pasjonatka żeglarstwa i nurkowania. Kocha podróże wszelkie, te dalekie i bliskie, te kulinarne i te w głąb siebie. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Przez długi czas podróżowała po Azji. W Indiach rozpoczęła swoją przygodę z jogą, a w Chiang Mai ukończyła kursy tajskiego masażu.

UPRAWNIENIA

.

Global Trainer TT00568
International Sailing School Association
Rescue Skipper Trainer
Master of Yacht Ocean 500 GT N*80506
Master of Power Yacht Ocean 500 GT N*81504
Inland Sailing Instructor N*00399
Power Yacht Instructor N*PT00502
Diving Instructor SSI Dive Pro:69643
React Right Instructor: First Aid,O2,AED Training
Diving Instructor PADI # 624566
PADI IDC Staff Instructor
PADI Emergency First Response Instructor
DAN Oxygen Instructor # 236542
Sailing Diving Planet SSI DIVE CENTER:739062