Tajlandia

Piękno i egzotyka orientu

TERMINY: 12.02 – 22.02 i 21.02 – 01.03 

Jest to jedyna na polskim rynku oferta, która pozwala połączyć zwiedzanie unikalnych atrakcji turystycznych i pobyt w 4* hotelu w Bangkoku z rejsem jachtem po najpiękniejszych miejscach Tajlandii oraz nurkowaniem.

Zapewniamy małe grupy 8-12 osób z pełną obsługą wykwalifikowanego pilota/kapitana.

1 ETAP WYPRAWY

BANGKOK – 3 dni/2 noce
Zwiedzanie i doświadczanie uroków egzotycznego miasta. Pobyt w 4* hotelu.

2 ETAP WYPRAWY

REJS – 5 dni/4 noce
Podróż jachtem po najpiękniejszych zakątkach Tajlandii.

3 ETAP WYPRAWY

BANGKOK – 1 dzień/1 noc
Powrót i kolacja w najwyższym miejscu w Bangkoku – Baiyoke Sky

PROGRAM WYPRAWY

1 dzień:

 Wylot z Polski (Warszawa lub Kraków)

2 dzień:

 Przylot do Bangkoku transfer z lotniska do hotelu w tym dniu masaż i kolacja.

3 dzień:

 Zwiedzanie pałaców króla i świątyń, obiad, zwiedzanie miasta w długich łodziach, wieczorem kolacja na pływającym statku, nocleg w hotelu.

4 dzień:

 Po śniadaniu transfer na lotnisko, przelot na Phuket transfer z lotniska do mariny, zaokrętowanie na jachcie, kolacja.

5 dzień:

 Rejs.

6 dzień:

Rejs.

7 dzień:

 Rejs i po południu powrót do mariny.

8 dzień:

09:00 śniadanie wyokrętowanie, transfer na lotnisko , przelot do Bangkoku, transfer do hotelu, wieczorem kolacja na Bayoke Sky.

9 dzień:

 Śniadanie transfer na lotnisko wylot z Bangkoku 10 dzień przylot do Polski 8 dni pobytu w Tajlandii + 2 dni na przeloty. Trasa rejsu może nieznacznie ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.

CENA: 2900 EUR/10 DNI

CENA WYPRAWY OBEJMUJE

 1. Przelot Warszawa Bangkok Warszawa lub Kraków (w zależności od dostępności biletów)
 2. Przelot Bangkok PhuketBangkok
 3. Zakwaterowanie w Hotelu 4* Bangkok w pokoju dwuosobowym z klimatyzacją
 4. Masaże zawarte w programie
 5. Bilety do zwiedzanych obiektów i Parków Narodowych podczas rejsu
 6. Rejs długą łodzią po kanałach Bangkoku.
 7. Transfery wyszczególnione w programie
 8. Zakwaterowanie na jachcie w kajucie dwuosobowej
 9. Śniadania
 10. Obiady i kolacje wyszczególnione w programie (poza napojami i alkoholem)
 11. Obiadokolacje
 12. Paliwo i wodę do jachtu
 13. Ubezpieczenie jachtu

PAŹDZIERNIK-MARZEC

POGODA W TAJLANDII

Od października rozpoczyna się najlepsza pora, aby odwiedzić Tajlandię. Temperatury w dzień wahają się od 26 do 34 stopni C i jest to początek pory suchej, która jest najlepsza dla turystyki. W tym czasie zaczyna się sezon, którego szczyt przypada na styczeń i luty.

Chociaż Tajlandię można odwiedzić przez cały rok, nasze doświadczenie pokazuje, że okres październik – marzec to najlepsza pora, by odwiedzić Tajlandię.

ETAP I

DZIEŃ 1 – MIASTO ANIOŁÓW

Inna nazwa Bangkoku to KrungThepco znaczy dosłownie Miasto Aniołów. Bangkok, przez swój koloryt i egzotykę jest jedną z najpopularniejszych metropolii wśród turystów z całego świata.

To 8 milionowe miasto, powstałe w XV w. posiada jedne z najbardziej unikalnych zabytków w całej Azji. Na szczególną uwagę zasługują buddyjskie świątynie, uważane za najpiękniejsze przykłady dalekowschodniej architektury.

ETAP I

DZIEŃ 2 – MIASTO ANIOŁÓW

Po przylocie do Bangkoku należy odpocząć i przyzwyczaić się o nowej strefy czasowej (-7 godzin) i różnicy klimatu, dlatego rozpoczniemy od czasu wolnego, a następnie zjemy kolację. W ramach relaksu po przylocie najlepszym pomysłem jest tradycyjny, tajski masaż (2 godz. wliczony w cenę pobytu)

Uczestnicy wyprawy będą mieszkali w bardzo atrakcyjnym hotelu 4*.

ETAP I

DZIEŃ 3 – ZWIEDZANIE BANGKOKU

Będzie to dzień pełen atrakcji. Odwiedzimy m. in. niesamowite Pałace Królewskie, najbardziej prestiżową świątynie buddyzmu GoldenBuddhaTempleoraz uważaną za najpiękniejszy przykład architektury buddyjskiej EmeraldBuddhaTemple.

ETAP I

DZIEŃ 3 – ZWIEDZANIE BANGKOKU

Po zwiedzaniu pałacu i świątyń przesiądziemy się do tajskich długich łodzi, aby doświadczyć unikalności miasta w jego najbardziej tradycyjnej formie. Bangkok to wielka sieć setek kanałów, które stanowią o jego egzotyce.

ETAP I

DZIEŃ 3 – ZWIEDZANIE BANGKOKU

Popołudnie spędzimy kontynuując zwiedzanie Bangkoku z pokładu luksusowego statku płynącego przez centrum miasta. Zjemy wykwintną, egzotyczną kolację. Na statku zaplanowana jest zabawa przy dobrej muzyce.

ETAP II

DZIEŃ 4 – ROZPOCZĘCIE REJSU

Przelecimy z Bangkoku do Phuketi na pokładzie jachtu Harmony52 lub Oceanis48 rozpoczniemy 5 dniowy pobyt przepływając w rejon wyspy Ko NakaYai.

Jest to jeden z najpiękniejszych rejonów Tajlandii a plaże Ko NakaYai są na szczycie wielu  popularnych rankingów najpiękniejszych plaż świta

ETAP II

DNI 4 – 8 KO YAO YAI

Większość przewodników poleca tę wyspę ze względu na niesamowite plaże, których piękno trudno oddać słowami. Jednak Ko YaoYai to również bogactwo egzotycznej przyrody m. in. dziko rosnące dziesiątki odmian palm, migdałowce, kauczukowce, orchidee.

ETAP II

DNI 4 – 8 KO RACHA YAI

Wyspa zwana również jako The Rachajest w czołówce najlepszych miejsc na świecie do nurkowania. Wielobarwne koralowce, krystaliczna woda, kamieniste dno są schronieniem dla setek gatunków ryb i przeróżnych morskich stworzeń.

Jest to idealne miejsce na naukę nurkowania.

ETAP II

DNI 4 – 8 KO PHI PHI

Ta wyspa jest przez wiele przewodników i serwisów podróżniczych uważana za najpiękniejszą wyspę na świecie. Unikalną cechą wyspy są wysokie wapienne klify idealne do wspinaczki.

ETAP II

DNI 4 – 8 KO PA DA NOK

Ta wyspa to kolejna znakomita propozycja dla miłośników nurkowania z powodu niesamowitej rafy koralowej. Na lądzie zachwyca dzika przyroda. Przy odrobinie szczęścia można spotkać nawet 2 metrowe warany.

ETAP II

DNI 5 – 10 KRABI

Ta prowincja Tajlandii jest znana przede wszystkim ze swojej niesamowitej przyrody. Mieści się tutaj znany Park Narodowy Khao NgonNak. Nie sposób wymienić wszystkich gatunków roślin i zwierząt, które spotykają odwiedzający ten region.

ETAP II

DNI 4 – 8 KOH HONG

Jest to największa wyspa prowincji Krabi, jak i jedna z najwyżej ocenianych przez turystów wysp Tajlandii. KohHong oferuje wspaniałe warunki dla miłośników nurkowania, yachtingu, kajakarstwa, wędkarstwa a jej plaże są uważne za jedne z najpiękniejszych na świecie.

ETAP II

DNI 4 – 8 KO YAO NOI

Jest to unikalna wyspa z powodu swojej dzikiej natury. Masowa turystyka jeszcze nie dotarła do tego rajskiego miejsca. Piękno tej wyspy sprawiło, że otrzymała ona nagrodę NationalGeographicTraveller.

ETAP III

DZIEŃ 8 BANGKOK

Morską wyprawę zakończymy ponowną wizytą w Bangkoku. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w słynnym 4* hotelu BaiyokeSky, który jest najwyższym budynkiem metropolii Na jego najwyższym piętrze zjemy pożegnalną kolację a następnego dnia, po śniadaniu, uczestnicy zostaną odwiezieni na lotnisko.

JACHT (HARMONY  52 lub OCEANIS 48)

 Na jachcie żaglowym  może przebywać 12 osób. Ten jacht zapewnia wygodne warunki żeglowania po morzu. Harmony52 wyposażono w 5 kajuty. 3 WC znajdują się na łodzi żaglowej Harmony52 lub Oceanis48. Powierzchnia żagli łodzi Harmony52 wynosi 125 m2. Jachty dysponują odsalarkąwody morskiej i klimatyzacją.

DO WYJAZDU ZOSTAŁO JUŻ TYLKO:

 
 

UWAGA: ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONNA

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ DZIŚ!

REZERWACJA MIEJSCA:

Telefon: +48 602 347 852

Email: office@sailingdivingplanet.com.

 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu.

FORMULARZ KONTAKTOWYPlease prove you are human by selecting the Car.


ZOBACZ CO PISZĄ O NAS KLIENCI:

 

ŚLEDŹ NASZE NIEZAPOMNIANE PRZYGODY NA INSTAGRAMIE

Instagram did not return a 200.